Jakość i zaufanie na które pracujemy już 25 lat

25 lat CEWE FOTOJOKER

Błyski i reporterzy

Już od 25 lat wywołujemy najlepsze wspomnienia i towarzyszymy naszym Klientom w Ich fotograficznej podróży. Historie te inspirują nas i motywują do dalszego rozwoju.

W CEWE FOTOJOKER towarzyszymy Klientom od momentu zrobienia zdjęcia aparatem lub smartfonem, aż po jego wywołanie lub wydrukowanie na spersonalizowanym fotoprodukcie. Odpowiadamy na potrzeby miłośników fotografii oraz ich wymagania co do specjalistycznego sprzętu. Od 25 lat umożliwiamy Klientom realizowanie ich fotograficznych pasji oraz komunikowanie emocji.
Nasze produkty wykonujemy z największą dbałością o szczegóły. Dokładamy wszelkich starań, by na twarzach Klientów, pojawił się uśmiech i satysfakcja.

Narodziny i rozwój marki

Marka FOTOJOKER powstała w 1995 roku. Jest częścią CEWE – największego samodzielnego koncernu fotograficznego w Europie, który został założony w 1961 roku. Firma CEWE posiada nowoczesne laboratoria, w których produkowane są CEWE FOTOKSIĄŻKI dla 23 krajów, CEWE FOTOPRODUKTY oraz wywoływane jest ponad 3 miliardy zdjęć rocznie.
Pierwsze Salony FOTOJOKER powstały w Kędzierzynie-Koźlu, Warszawie, Kutnie, Wrocławiu oraz Częstochowie. Obecnie posiadamy prawie 50 sklepów w najlepszych Galeriach Handlowych w Polsce, w których można wywołać zdjęcia, zamówić fotoprodukty i kupić sprzęt fotograficzny. Początkowo Klienci przynosili do salonów klisze z aparatów, później wraz z rozwojem technologii, nośnikiem fotografii stały się płyty CD, a następnie pendrive’y i karty pamięci. Zdjęcia można było wywołać na miejscu w Minilabach, bądź w naszym laboratorium w Kędzierzynie Koźlu.
W ofercie pierwszych salonów znaleźć można było: filmy analogowe, sprzęt fotograficzny znanych marek, akcesoria fotograficzne, albumy, ramki do zdjęć.
W kolejnych latach wprowadzaliśmy nowe usługi: zdjęcia do dokumentów, drukowanie zdjęć natychmiastowych, wywoływanie zdjęć cyfrowych, czy przygotowanie fotoproduktów – CEWE FOTOKSIĄŻKI, CEWE FOTOOBRAZÓW, FOTOPREZENTÓW. Na wszystkie produkty dajemy 100% Gwarancji Satysfakcji – czyli gwarancję jakości. Nasze fotoprodukty wykonujemy z największą dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu prezentują one najwyższy poziom.

25 lat wspomnień

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że w ciągu tych 25 lat udało nam się zdobyć zaufanie naszych Klientow. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że do nas wracają. Dziękujemy naszym Klientom za powierzenie nam Waszych osobistych opowieści i za towarzyszenie Wam w podróży Waszego życia. Dziękujemy, że jesteście z nami

Ciągle się rozwijamy

Obecnie oferujemy szeroki, wyselekcjonowany i sprawdzony asortyment wiodących marek, produkty branży fotograficznej: Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, Instax, Olympus. Rok 2000 przyniósł ważną zmianę dla naszych Klientów, umożliwiliśmy im drukowanie zdjęć z aparatów cyfrowych. W 2001 roku powstała strona internetowa fotojoker.pl. Za jeden z naszych sukcesów można uznać fakt, iż w 2005 roku jako pierwsi wprowadziliśmy oprogramowanie do projektowania fotoksiążek. W 2006 umożliwiliśmy zamawianie fotoprezentów online, a dwa lata później wystartowaliśmy z naszym sklepem internetowym pod adresem e-fotojoker.pl. Ważnym momentem w historii FOTOJOKER było również otwarcie w Kędzierzynie-Koźlu nowoczesnego laboratorium oraz powstanie pierwszego CEWE Fotokiosku, który umożliwiał samodzielny wydruk zdjęć. Przez cały ten czas rozwój technologii był dla nas bardzo ważnym aspektem napędzającym rozwój, dlatego obserwowaliśmy ten rynek i dostosowywaliśmy nasze usługi do potrzeb naszych Klientów. Dlatego też, w 2010 roku stworzyliśmy pierwszą aplikację CEWE na Iphone’a.

 CEWE FOTOJOKER współcześnie

Od 2018 roku nasza marka to CEWE FOTOJOKER. Jesteśmy największą w Polsce siecią specjalistycznych salonów fotograficznych. W naszych salonach nie brakuje flagowych produktów takich jak: CEWE FOTOKSIĄŻKA, która jest najczęściej kupowaną fotoksiążką w Europie. Jej jakość doceniło już ponad 60 milionów zadowolonych Klientów oraz szerokie grono fachowych mediów, o czym świadczą liczne certyfikaty oraz nagrody.
Tak prężnie działającego przedsiębiorstwa nie udałoby się zbudować bez ludzi, którzy pracują z nami na wspólny sukces. W naszych salonach spotkasz najlepszych Doradców, prawdziwych pasjonatów fotografii, którzy chętnie doradzą w doborze odpowiedniego produktu. Chcemy, aby nasi Klienci robili najlepsze zdjęcia i dzielili się nimi z bliskimi. Niezależnie od tego, czy fotografującymi są profesjonaliści, czy dopiero początkujący amatorzy, łączy nas z nimi wspólna miłość do fotografii.

Koncepcja sklepu