Jakość i zaufanie na które pracujemy już 25 lat

25 TYSIĘCY DRZEW na 25-LECIE

Dbamy o nasz klimat

W tym roku CEWE FOTOJOKER obchodzi 25-lecie działalności w Polsce. Już ćwierć wieku pracujemy na wspólne wspomnienia, zapisane na odbitkach cyfrowych, CEWE FOTOKSIĄŻKACH oraz CEWE FOTOOBRAZACH. Uwielbiamy towarzyszyć naszym Klientom w publikowaniu Ich wyjątkowych chwil.

Z okazji naszego jubileuszu, postanowiliśmy zrobić prezent nam wszystkim. Jesteśmy firmą, która charakteryzuje się społeczną odpowiedzialnością i staramy się udowadniać to każdego dnia, a szczególnie w tak wyjątkowym czasie. W związku ze świętowaniem naszego 25-lecia postanowiliśmy zadbać o klimat, czyli o nas wszystkich. Zasadzimy 25 000 drzew, które będą kolejną cegiełką w naszej działalności dla ziemi.

CEWE, czyli produkujemy odpowiedzialnie

Od wielu lat jesteśmy firmą, której działalność jest neutralna dla klimatu. Czynnie angażujemy się w inicjatywę wspierającą ochronę lasów w afrykańskiej Kenii. Projekt ten rozciąga się na południowo-zachodnią część tego kraju i chroni las na terenie około 200.000 hektarów. Rozmaite długofalowe projekty, zalesianie pomagają w zachowaniu naturalnego spadku C02 i jednocześnie chronią lokalną różnorodność biologiczną Kenii. Dzięki tym aktywnościom i przyjętej przez nas strategii ochrony planety nasze produkty zyskały status produkcji neutralnej dla klimatu, z czego jesteśmy bardzo dumni.
Z okazji 25-lecia postanowiliśmy przygotować inicjatywę lokalną. Działamy w Polsce i towarzyszymy naszym Klientom w Ich podróży właśnie tutaj.

Zasadzimy 25 tysięcy drzew, które posłużą nam wszystkim przez dziesiątki lat. Chcemy zmieniać świat na lepsze i podziękować naszym Klientom za okazane zaufanie.

25 tysięcy drzew na 25-lecie

Na 25 urodziny CEWE FOTOJOKERA postanowiliśmy zasadzić 25 tysięcy drzew. Chcemy działać na rzecz ochrony planety i konsekwentnie wspierać ochronę środowiska. Mamy nadzieję, że ten nowo powstający las będzie służył kolejnym pokoleniom.

 CEWE FOTOKSIĄŻKA

CEWE FOTOKSIĄŻKA jest naszym flagowym produktem, numerem jeden w całej Europie. Dlatego też, dla Klientów zamawiających ją, postanowiliśmy przygotować coś wyjątkowego.

Każdy Klient zamawiający CEWE FOTOKSIĄŻKĘ zostanie patronem drzewa, co zostanie udokumentowane wyjątkowym Certyfikatem.
Dokument ten będzie potwierdzał fakt, że Klient dołączył do akcji sadzenia 25 tysięcy drzew. Każde nowo posadzone drzewo dostanie swój numer, który będzie uwzględniony w Certyfikacie.
Świętuj razem z nami nasz jubileusz i wspieraj działania na rzecz planety!